REDEF BAŞKANI

Reşadiye Dernekler Federasyonu
Başkanı Cavit GÜR

Üyelik Girişi

REŞADİYE VAKIF VE KÜLTÜR DERNEĞİ REDEF ZİYARETİ

23,01,2020 Perşembe Günü Reşadiye Federasyonu olarak Reşadiye Vakfı ve Reşadiye Kültür Derneği Yönetimini misafir ettik.

23,01,2020 Perşembe Günü Reşadiye Federasyonu olarak Reşadiye Vakfı ve Reşadiye Kültür Derneği Yönetimini misafir ettik.

Hasanşeyh Derneği ev sahipliği yaptığı toplantıya Reşadiye Vakfı Başkanı İbrahim KURT Bey ve yönetimi ile Reşadiye Kültür Derneği Başkanı Sayın Cemalettin KILIÇARSLAN Bey ve yönetimini, REDEF Başkanı Sayın Cavit GÜR Bey ve yönetim kurulu ile Reşadiye Derneği Başkanı Sayın Bayram TALAK bey ağırladı.

Reşadiye Vakfı dünden bu güne icraatlarını anlatıp bazı proje ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sayın Ertuğrul ATASOY  Afat ve STK başlıklı bir projesini sundu, proje katılımcılardan tam destek alırken gerçekleştirilebilir olup olmaması konusunda sıkıntıların olduğu dile getirildi.  Yaklaşık 2,5 saat süren toplantıda Redef Başkanı Sayın Cavit  GÜR Bey  Vakıf ve Dernek yönetimleri ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ve yeni başlayan bu oluşumun tüm Reşadiye STK ları ile birlikte daha güçlü olacaklarını söyledi.  

Birlikte hareket etme ve  hizmet yarışında bayrağı en üst seviyeye taşıma gayretlerinin olduğu, Birlikten kuvvet doğar ilkesiyle hareket edilmenin en doğru yol olacağının vurgulandığı gece Hasanşeyh Dernek Başkanı Sayın Şakir Beyin Teşekkür konuşması ile sonlandırıldı.

REDEF BASIN

www.resadiyem.com

redef@resadiyem.com
388 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93597.9677
Euro9.44329.4811
Hava Durumu
Takvim