REDEF BAŞKANI

Reşadiye Dernekler Federasyonu
Başkanı Cavit GÜR

Üyelik Girişi

REDEF SANATÇILARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Reşadiye Dernekler Federasyonu Sanatçıları ile bir araya geldi. Yolüstü Derneği evsahipliği ve Sayın Ayhan ÇOŞKUN Beyin sponsorluğunda gerçekleştirilen kahvaltıyı Tv programcısı ve THM sanatçısı Sayın Suat POLAT organize etti ve sundu.

 Redef Kadın Kolları Başkanı Sayın Safiye AYDIN ve yönetimininde hazır bulunduğu toplantıya REDEF Başkanı Sayın Cavit GÜR Beyin açılış konuşması ile başladı.

Tüm sanatçıların mikrofon aldığı proğramda sanatçılarımız bazı sitem ve yanlışlıkları dile getirdi. Duruma hakim olduklarını hiçbir haksızlığa sessiz kalmayacaklarını reşadiyeli sanatçıların her zaman yanında olduklarını dile getirdi.

Katılan sanatçılarımız; Mihrican BAHAR, Suat POLAT, Şükrü CÖMERT, Osman ÇETİN, Aslı ŞAHİN, Özlem BULUT, Gamze AYDIN, Mustafa YÜCEL, Orhan KOÇYİĞİT, Temel KAYA, Mehmet BEYAZIT, İlhan GÜNEŞ, İsmail KILINÇARSLAN, Halis YILDIRIM, Kilci İSA, Sevinç AKPINAR, Aşık RIZA ŞEN, Pınar ERDEM sanatçılarımız kahvaltı proğramında hazır bulundu.

Film Yapımcısı ve Yönetmen Sayın Erol KOÇAN Bey iyi temen ve dileklerini bildirirken Yerel basın hakkındaki sitemlerini dile getirdi. Bizden olanlara daha çok sahip çıkmamız konusunu dile getirdi.

Son değerlendirme konuşmasını yapan Redef Başkanı Sayın Cavit GÜR Bey sanatçılara katılımlarından dolayı çok teşekkür ederken bundan sonra bütün çalışmalarda birlik beraberlik içinde olacağını söyledi. En yakın zamanda Reşadiyeli İŞ adamları ile bir araya geleceklerini bildirerek konuçmasını tamamladı.

REDEF BASIN
redef@resadiyem.com

 

51 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93597.9677
Euro9.44329.4811
Hava Durumu
Takvim